O nas

Warsztat Motopracownia to profesjonalna firma zajmującą się serwisem i naprawą aut osobowych klientów z Warszawy, Legionowa, Jabłonny i Chotomowa oraz Nowego Dworu Mazowieckiego, a także Łomianek. Oprócz standardowych napraw i przeglądów okresowych nasi mechanicy specjalizują się w modyfikacjach mechanicznych samochodów. W ofercie warsztatu samochodowego posiadamy także Chiptuning czyli elektroniczną modyfikację jednostki sterującej ECU. Jeśli zainteresowani są państwo chiptuningiem, prosimy o telefon, lub przejście na stronę internetową www.motopracownia.pl w celu zasięgnięcia informacji. Chiptuning jest całkowicie bezpieczną forma zmiany parametrów samochodu benzynowego czy diesela. Nasz warsztat samochodowy zajmuje się także sprzedażą części renomowanych producentów. Współpracujemy z włoskimi firmami takimi jak: OMP, SUPERSPRINT, a także ze specjalistą w świecie chiptuningu słowacką firmą Profituning.
Od początku naszej działalności współpracowaliśmy z czołowymi ekipami polskiego sportu motorowego.
Nasze doświadczenia nabyte z biegiem lat przy chiptuningu oraz naprawie samochodów pozwalają nam na stosowanie sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań dla Klientów jak i ich samochodów. Niezależnie od marki, każde auto traktujemy indywidualnie.

Nasza firma posiada hamownię drogową Dynomet. Jest to urządzenie, które montuje się na koło samochodu, podłącza do komputera przenośnego i pomiarów dokonuje się na drodze. Hamownia ta nie ma ograniczeń co do mierzonej mocy ani momentu obrotowego, zmierzy każdą moc! Po każdym przeprowadzonym chiptuningu moc samochodu jest sprawdzana, a klient dostaje wydruk porównawczy wykresów mocy i momentu obrotowego przed i po chiptuningu.